Двох патрульних з Дніпра за хабарництво засудили до 7 і 6 років в’язниці

Амур-Нижньодніпровський районний суд Дніпра засудив двох колишніх патрульних поліції за одержання неправомірної вигоди.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на вирок від 31 грудня.

Вночі 26 червня 2018 року лейтенант і сержант поліції отримали 2 тисяч гривень від водія машини без номерного знаку і водійського посвідчення. Після цього вони намагалися підкупити інспектора з моніторингу, який був з ними на патрулюванні: давали 750 гривень, щоб він не доповідав керівництву. Але інспектор ще кілька тижнів тому заявив у військову прокуратуру про хабарництво патрульних і розмови вже фіксували. Раніше з інспектором вже ділились 50 гривнями «на обід» і ці гроші він видав у прокуратурі. Вранці 26 червня 2018 патрульних затримали.

В суді чоловіки провину заперечували і переконували суд, що все міг підлаштувати інспектор з моніторингу, який нібито хотів випити кави і казав, куди їхати. По дорозі саме він начебто запропонував зупинити ту машину без номерів.

Однак суд визнав вину доведеною. НСРД зафільмовано переговори патрульних із водієм з приводу передачі грошей. Патрульний пропонує водію показати на пальцях, скільки він може дати. Чоловік показує два пальці. Водночас цей чоловік звернувся на телефон довіри і повідомив про вимагання в нього хабара.

На відео видно, як поліцейський порахував гроші і загорнув у гумову рукавчику, яку поклав у бардачок.

Суд призначив обвинуваченим по 7 і 6 років в’язниці з конфіскацією майна, окрім житла, заборонив на 3 роки обіймати посади в правоохоронних органах і позбавив звань лейтенанта і сержанта.

На вирок може бути подана апеляція протягом 30 днів.

До набрання вироком законної сили чоловіки залишаються під заставою – 136 тис. грн за кожного.

error0
fb-share-icon0
Tweet 20
fb-share-icon20

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *