Громадянина Туреччини, в автівці якого було 15 кг героїну, посадили на 10 років

Голосіївський суд Києва засудив громадянина Туреччини за незаконне придбання, зберігання і перевезення героїну з метою збуту організованою групою, в особливо великих розмірах.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на вирок від 18 січня.

За версією обвинувачення, чоловік був членом організованої групи, яка планувала перемістити героїн з Азії до країн ЄС.

У червні у Федеративній республіці Німеччина турок зареєстрував на себе автомобіль, на якому наступного дня перетнув кордон України разом зі своїм спільником. Ще один чоловік прилетів авіарейсом і мав додаткові ключі від цього автомобіля. Усі троє зустрілися в Києві у готелі. Чоловік, який прибув літаком, узяв машину і поїхав у невстановлене місце. Там машину завантажили пакетами з героїном – 14,9 кілограмів. Після цього машину повернули обвинуваченому. Він сів за кермо і машина рушила вулицями Києва. Її затримали і при обшуку виявила героїн. Машина ще раніше викликала підозру правоохоронців і її відстежували.

Обвинувачений причетність до злочину заперечував. Розповів, що з вагітною дружиною і двома дітьми живе у Німеччині. Одного разу товариш запропонував поїхати до Києва, щоб погуляти на вихідні. Також сказав йому оформити на себе машину і дав 2 тисячі євро на витрати. В останній момент друг полетів літаком, а з ним в машину сів інший чоловік. Обвинувачений переконував, що нічого не знав про захований в автівці героїн. Стверджує, що відношення до організованої злочинності не має і його використали як «наживку». Два його товариші заплатили заставу та вийшли з в’язниці, а він не має коштів заплатити і вимушений сидіти.

Суд допитав трьох свідків: двох понятих при обшуку автомобіля і оперуповноваженого департаменту боротьби з наркозлочинністю.

На відеозаписах з камер готелю зафіксовані постійні зустрічі обвинуваченого з двома іншими фігурантами. Суду здалася підозрілою перереєстрація машини напередодні поїздки, подолання значної відстані з Німеччини для нетривалого, фактично менше 2-х днів, перебування в Києві, що не пов’язано із туризмом, постійна передача автомобіля іншим особам.

Суд призначив 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна, яке є власністю засудженого.

error0
fb-share-icon0
Tweet 20
fb-share-icon20

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *