Суд скасував арешт рахунків, бо за 2 місяці у справі не з’явилося підозрюваних

Печерський суд скасував арешт банківських рахунків ТОВ «Благобуд УЮТ», ТОВ «Будівельна компанія «Санвест» і ТОВ «Будівельна компанія Лотус».

Про це повідомляє «Судовий репортер» із посиланням на ухвалу від 19 березня.

Київською місцевою прокуратурою № 6 здійснюється процесуальне керівництво у розслідуванні кримінального провадження за фактом вчинення службовими особами державних підприємств і приватних компаній розтрати і привласнення майна за ч.5 ст.191 ККУ.

Кримінальне провадження зареєстроване 10 січня 2020. Банківські рахунки арештовано 27 лютого. Через три тижні суддя Печерського суду Білоцерківець арешт скасував.

Суддя зазначив, що адвокатом компаній доведено, що в арешті потреба відпала, оскільки жодній посадовій особі ТОВ «Благобуд УЮТ», ТОВ «Будівельна компанія «Санвест», ТОВ «Будівельна компанія Лотус» протягом тривалого часу не повідомлено про підозру, а відтак клопотання підлягає задоволенню.

З ухвали суду вбачається, що компанії, за інформацією слідчих, фігурували у сумнівних господарських операціях з можливим виводом коштів у тіньовий сектор економіки.

У «Будівельної компанії Лотус» відсутні основні фонди, складські приміщення, робочі ресурси. Водночас у цієї компанії закупило товару на 13,7 млн грн ТОВ «ВЛД ГРУП», що виграло тендер на капітальний ремонт асфальтного покриття прибудинкових територій та внутрішньоквартальних проїздів у Шевченківському районі Києва. в цей же час компанія «Лотус» задекларувала закупівлю товару на 66 млн грн у «Лайтен Груп», що також не має ніякого обладнання, приміщень і працівників.

У цьому ж кримінальному провадженні йдеться про закупівлю КП «Інформатика» у ТОВ «Хідден Енерджі.ЮЕЙ» блоку та програми управління автоматичного контролю міським зовнішнім освітленням в м. Києві на суму 49,8 млн грн.

error0
fb-share-icon0
Tweet 20
fb-share-icon20

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *