У рішенні про взяття Микитася під варту фігурує рапорт, що дружина підозрюваного пробувала вплинути на потерпілого

Шевченківський суд Києва опублікував текст рішення щодо запобіжного заходу для колишнього нардепа і керівника компанії «Укрбуд» Максима Микитася.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на текст ухвали від 31 грудня.

Суд взяв Микитася під варту без визначення застави, посилаючись на ризик впливу на потерпілого і свідків, ризик переховування і скоєння нового злочину, а також перешкоджання кримінальному провадженню іншим чином.

Маючи запобіжний захід у вигляді домашнього арешту в іншій справі Микитась начебто порушив обов’язок утриматись від спілкування з іншими підозрюваними. Також володіє значними майновими активами, в тому числі і за кордоном.

Крім того, як вбачається з рапорту старшого оперуповноваженого УСР в м. Києві ДСР НП України Боброва І. від 25.12.2020, дружина підозрюваного після викрадення 08.12.2020 громадянина Мірошниченка намагалась вирішити питання щодо надання потерпілим хибних показань, завдяки яким органи досудового розслідування не будуть спроможні притягнути до кримінальної відповідальності Микитася.

29 грудня 2020 Національна поліція повідомила, що підозрює екскерівника компанії  «Укрбуд» Максима Микитася в організації викрадення юриста Олега Мірошниченка, як представника компанії,  що надавала послуги Микитасю та його бізнесу. Потерпілого погрозами нібито змусили написати боргову розписку на 800 тисяч доларів США. 

Сам Микитась заперечує, що Мірошніченко надавав йому якісь послуги і каже що до викрадення не причетний.

Микитась також є підозрюваним у справі НАБУ про закупівлі квартир для Нацгвардії у компанії  «Укрбуд». Раніше він пішов на угоду зі слідством і заплатив у бюджет 50 млн грн від загальної суми збитків у 81,64 млн грн.

У кінці минулого року Микитась дав показання проти колишнього топменеджера  «Укрбуду» Олега Татарова, який у 2020 став заступником керівника Офісу президента. Після поліція ініціювала кримінальне переслідування Микитася.

Національне антикорупційне бюро висловило занепокоєння діями поліції щодо Микитася як викривача Татарова.

31 грудня 2020 пізно ввечері Шевченківський суд помістив Микитася під варту без можливості звільнення під заставу саме у справі про викрадення юриста.

Більше – Як Микитась опинився у поганій компанії

error0
fb-share-icon0
Tweet 20
fb-share-icon20
Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *