Адвокат буде судитися із суддею за образи в засіданні

Оболонський суд Києва відкрив провадження у справі за позовом до судді Шевченківського суду Тетяни Левицької.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на ухвалу від 24 березня.

Позивачка просить визнати недостовірною та такою, що порушує права на повагу до її гідності, честі та недоторканості ділової репутації, розповсюджену суддею інформацію під час судового засідання, коли вона здійснювала захист особи в кримінальному провадженні.

Позов подала адвокат Тетяна Охрімчук, яка стверджує, що суддя Левицька назвала її брехухою, говорила: «Ви лжоте», звинувачувала у фальсифікації документу, просила «закрити рота».

Позивачка хоче, щоб суддя спростувала поширену інформацію, шляхом озвучення вибачень на судовому засіданні у присутності осіб, які були в момент висловлювання цих образ.

Оболонський суд призначив підготовче судове засідання о 9 год 30 хв 21 травня 2020 року.

Адвокат Охрімчук захищає Павла Бялая – одного із фігурантів справи про вбивство журналіста Вячеслава Веремія. Обвинуваченого Бялая вважають правою рукою Юрія Крисіна. Цю справу розглядає суддя Левицька.

У 2019 році суддя Левицька не пройшла кваліфоцінювання через негативний висновок психолога. Її рекомендували звільнити. Судді не вдалося оскаржити висновок Вищої кваліфкомісії суддів. Наразі питання про її звільнення вирішується у Вищій раді правосуддя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

RSS
Follow by Email