Ексчиновника Київської ОДА звільнили від відповідальності за 50 мільйонів збитків за строками давності

Печерський районний суд Києва за клопотанням прокурора звільнив від кримінальної відповідальності колишнього начальника Головного управління агропромислового розвитку Київської облдержадміністрації.

Про це повідомляє «Судовий репортер» із посиланням на ухвалу від 27 квітня.

Тільки у жовтні 2019 слідчі Нацполіції Києва повідомили про підозру чоловіку, який у 2000 році працював першим заступником начальника управління агропромислового комплексу КОДА, з 2006 – начальником Головного управління агропромислового розвитку КОДА. 

У 2000 між Управлінням агропромислового комплексу Київської ОДА в особі першого заступника начальника управління та КП «Київська обласна сільськогосподарська брокерсько-комерційна фірма «Обрій» підписано договір оренди адміністративної будівлі площею 1900 кв.м.

За 2000-2011 рр. фірма не сплатила за оренду 50 млн грн.

Ексчиновнику повідомили про підозру ч. 2 ст.367 ККУ – службова недбалість, тобто неналежне виконання своїх службових обов’язків через несумлінне ставлення до них, що спричинило тяжкі наслідки/

Прокурор звернувся до суду із клопотанням про звільнення особи від кримінальної відповідальності у зв’язку із закінченням строків давності. Прокурор вважає, що винуватість особи підтверджується зібраними доказами, але з моменту скоєння злочину середньої тяжкості пройшло більше п’яти років. Обставини, що зупиняють чи переривають перебіг давності, відсутні. Від органів слідства чоловік не переховувався.

Підозрюваний також не заперечував щодо звільнення його від кримінальної відповідальності з цієї підстави.

Суд скасував арешт майна ексчиновника, оскільки спецконфіскація до нього не застосовується. Це два будинки на 62 і 43 кв.м., частина квартири, кілька земельних ділянок і два автомобілі.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

RSS
Follow by Email