Голову села за 10 тис. хабара посадили на 5 років

Колишнього голову Лозуватської сільської ради Черкаської області засудили до 5 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Про це повідомляє «Судовий репортер» із посиланням на вирок від 14 січня.

У січні-лютому 2019 голова сільради начебто висловив вимогу передати йому 10 тис. грн за дозвіл на розміщення двох рекламних бігбордів. Йшлося про винесення питання на розгляд виконавчого комітету сільської ради і подальше укладання договору оренди. Після підписання договору гроші передавали біля входу в сільраду.

В суді чоловік вину не визнав, пояснив, що розміщення рекламних бігбордів в центрі села коштувало 5000 грн. за один щит. Біля приміщення сільради свідок після слів «Як домовлялись» передав документи, а грошей він стверджує, що не вимагав. Звідки гроші взялися у кишенях джинсів йому невідомо.

Розмова підприємця з головою села фіксувалося. Із запису вбачається, що ціна мала бути мінімальною – 150 грн за один бігборд, а 10 тис. грн мав отримати голова села. При цьому голова наголошував, що є ще два претенденти і місця під бігборди можуть дістатися їм. На лівій руці обвинуваченого виявили сліди хімічної речовини, якою обробляли гроші.

В суді підприємець розповів, що дав на хабар особисті 10 тис. грн. А після інциденту відмовився розміщувати бігборди, бо боявся, що жителі села їх пошкодять.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *