Лжемінера київського вокзалу покарали умовно і відправили лікуватися

Солом’янський районний суд Києва призначив 3 роки позбавлення волі умовно за неправдиву звістку про замінування залізничного вокзалу.

Про це повідомляє  «Судовий репортер»  з посиланням на вирок від 19 травня.

23 січня 2020 року приблизно о 18.30 год., перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, чоловік підійшов до таксафону біля будинку № 22 по Чоколівському бульвару та зателефонував на спецлінію « 102» чергової частини поліції і повідомив неправдиву інформацію, що залізничний вокзал м. Києва заміновано, після чого завершив телефону розмову.

Об’єкт перевіряли працівники вибухотехнічної служби і поліції, відвідувачі та персонал вокзалу евакуювали. Вибуховий пристрій не знайшли.

В суді чоловік усе визнав і підтвердив, розповів, що того дня після вживання алкоголю виникло бажання зробити такий дзвінок. Порушник розкаявся і обіцяв більше такого не робити.

Обвинувачений має погашену судимість, є інвалідом з дитинства, за місцем реєстрації характеризується посередньо, не працює. Обтяжуючою обставиною було скоєння злочину у стані алкогольного сп’яніння.

Також експерт дав висновок, що на період скоєння злочину чоловік мав ознаки психічного розладу: органічне ураження головного мозку поєднаного ґенезу з вираженими емоційно-вольовими порушеннями та легкою когнітивною недостатністю, стан простого алкогольного сп’яніння. Відтак експерт вважає, що чоловік не міг повною мірою усвідомлювати свої дії та керувати ними.

У підсумку суд призначив 3 роки позбавлення волі, але звільнив особу від відбування покарання з випробувальним строком 1,5 року. Водночас за станом психічного здоров’я суд ухвалив призначити чоловікові примусові заходи медичного характеру у спеціальному закладі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

RSS
Follow by Email