На Херсонщині виявили підробку рішення суду на 4 га землі

Головне слідче управлінням Національної поліції розслідує справу про підроблення рішення Скадовського районного суду Херсонської області.

Про це повідомляє «Судовий репортер» із посиланням на ухвалу від 3 березня.

В ході досудового розслідування встановлено факт підроблення рішення Скадовського районного суду Херсонської області від імені судді Ведмідської від 14.03.2008. На підставі цього рішення з комунальної власності Лазурненської селищної ради вибули земельні ділянки площею 4,2 га. Також розслідується зловживання службовими повноваженнями реєстраторами Херсонської обласної філії КП «Центр державної реєстрації» Садківської сільської ради під час реєстрації права власності на ці земельні ділянки.

У підробленому рішенні сказано, що суддя задовольнила позов про визнання договору купівлі-продажу дійсним та визнана за позивачем право власності на землю.

З’ясовано, що таке рішення суддя Скадовського районного суду Ведмідська не ухвалювала, а заданим номером обліковується інша справа.

Слідчі дізналися, що у 2018 році приватний нотаріус посвідчила довіреність від імені власника ділянок, видану іншій особі на представлення інтересів.

У кримінальному провадженні призначено почеркознавчу експертизу підписів у довіреності. За клопотанням слідчого суд дав слідчому доступ до довіреності, яка знаходиться у нотаріуса, з можливістю вилучення її в оригіналі.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *