Підписатися на анонси і рішення

«Судовий репортер» щоп’ятниці робить розсилку анонсів судових засідань на тиждень вперед.

У розсилку включаються засідання у кримінальних справах в судах Києва, також деякі адміністративні та господарські справи.

Ця інформація завжди оперативна і більш повна і точна за ту, що дає прокуратура. В розсилку включаються забуті судові справи і такі, що без належних підстав не потрапляють у публічний розклад суду.

Також працює розсилка судових рішень/вироків. Інформація приходить на Вашу електронну пошту о 10 ранку (крім неділі).

Ви отримуєте список цікавих рішень, що включає короткий опис суті справи і гіперлінк на повний текст документа.

Моніторинг рішень передусім стосується корупції, службових злочинів, а також політичних справ (сепаратизм, тероризм, участь у незаконних збройних формуваннях та ін.). За бажання передплатників моніторинг можна розширити.

Ціна

Анонси судових засідань – 200 грн/місяць.

Розсилка судових рішень – 150 грн/місяць.

Отримувати обидві розсилки – 250 грн/місяць.

Замовляючи розсилку, ви економите свій час, отримуєте цікаву інформацію вчасно і підтримуєте «Судовий репортер»!

Але прошу також надіслати особистого листа і надати копію квитанції про оплату та емейл-адресу для розсилки.

Щоб замовити послугу, звертайтеся на sud-report@ukr.net

Нижче приклади розсилки анонсів судових засідань.

Приклад розсилки судових рішень від 14 березня 2019

*Ухвали про тимчасовий доступ до документів Генштабу ЗСУ і Апарату Ради національної безпеки і оборони у справі про держзраду екс-керівника Генштабу Володимира Замани
http://reyestr.court.gov.ua/Review/80356557
http://reyestr.court.gov.ua/Review/80356254
http://reyestr.court.gov.ua/Review/80283911 — текст ухвали про запобіжний захід

* Ухвали про тимчасовий доступ до документів Генштабу ЗСУ і Апарату Ради національної безпеки і оборони у справі про держзраду екс-керівника Генштабу Володимира Замани
http://reyestr.court.gov.ua/Review/80356479

* Жінку з Костянтинівки, яка була головою виборчої комісії на референдумі за створення “ДНР” засудили до 5 років умовно
http://reyestr.court.gov.ua/Review/80280360

* Жительку Антрацита засудили на 3 роки умовно за сепаратизм
http://reyestr.court.gov.ua/Review/80186811
У липні 2017 року жінка зробила репост в соцмережі “Однокласники” допису такого змісту: “Уважаемый президент В.В. Путин, присоедините пожалуйста наш город Антрацит к своєму городу Москва даже на правах района. Мы тоже хотим дороги, работу, зарплаты адекватные, хотим чтоб Антрацит процветал как легендарный город-герой, а не загнивал как самая нищая африканская страна”.

* Жителю Дніпра, який підібрав на кладовищі пістолет, дали 3 роки умовно
http://reyestr.court.gov.ua/Review/80251779

* У Києві чоловіка засудили на 9 років за вбивство
http://reyestr.court.gov.ua/Review/80325537

* Невстановлені особи заволоділи паролем нотаріуса і змінили власника нерухомого майна
http://reyestr.court.gov.ua/Review/80282187
22-26 червня 2018 року у місті Києві групою невстановлених осіб за попередньою змовою вчинено від імені державного реєстратора комунального підприємства з експлуатації і ремонту житлового фонду «Житло-сервіс» внесення до державного реєстру відомостей про реєстрацію права власності на нерухоме майно, у тому числі й на нежилі приміщення за адресою: Автономна Республіка Крим, місто Севастополь, вулиця Вакуленчука,29, корп. 34-Б, обтяжені іпотекою і мораторієм у судовій справі про банкрутство власника цього майна, загальною вартістю понад 6 млн. доларів США, а також скасування державної реєстрації права власності ТОВ «Калитва-Агро» (код ЄДРПОУ: 34560805) на квартиру №3, у будинку № 12, на вулиці Богдана Хмельницького, у місті Києві, що заподіяло значну шкоду.

* Запобіжний захід колишньому керівнику відділу ДП «Спецтехноекспорт» – взяли під варту з можливістю застави у 1,5 млн грн
http://reyestr.court.gov.ua/Review/80356937
Йдеться про розтрату 2,2 млн доларів, перерахованих фірмі з ОАЕ під виглядом агентської винагороди. Відділ контрактів «Спецтехноекспорту» очолює син голови парламентського комітету з питань нацбезпеки і оборони Сергія Пашинського.

* Суд відмовився відсторонити від посади керівника проектного офісу по роботі з проблемною заборгованістю АТ «ТАСКОМБАНК». Жінку підозрюють за ч. 4 ст. 368-3 КК України, тобто в одержанні службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми неправомірної вигоди.
http://reyestr.court.gov.ua/Review/80363307

* Суд задовольнив клопотання ПАТ «Родовід Банк» і скасував арешт нежитлової будівлі загальною площею 2718 кв.м., що розташована за адресою: м. Дніпро, вул. Старокозацька, 40б
http://reyestr.court.gov.ua/Review/80283827