Помилуваний Зеленським рецидивіст з ножем напав на секс-робітницю

Оболонський районний суд Києва за розбій засудив чоловіка до 7 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Про це повідомляє «Судовий репортер» із посиланням на вирок від 27 березня.

Потерпіла розповіла, що в житті в неї склалася критична ситуація і вона змушена була надавати інтимні послуги за гроші, тому для потенційних клієнтів в мережі інтернет розмістила свій номер телефону. Вранці, в суботу 1 лютого 2020 року, їй подзвонив раніше не знайомий чоловіка і домовився з нею про надання йому послуг інтимного характеру. Вона запросила його до себе додому, повідомивши свою адресу. Чоловік прийшов, зняв кросівки та куртку, пішов до ванної кімнати, а вона вийшла на кухню. Невдовзі гість підійшов до неї зі спини, обхопив правою рукою за плече, а лівою рукою приставив лезо ножа до шиї та потягнув до кімнати квартири, вимагаючи сказати, де знаходяться гроші. Погрози застосувати ножа жінка сприймала як реальні. Нападник забрав з її косметички 1000 гривень та з гаманця 600 гривень, а з тумби – мобільний телефон. Також чоловік намагався узяти ключі, щоб закрити потерпілу в квартирі, але жінка чинила опір, не віддала ключі. Йдучи з квартири нападник залишив ножа і потерпіла заволоділа ним і кинулася в погоню. «Клієнт» тікав босоніж, а жінка бігла слідом з ножем в руках, бо хотіла забрати своє майно. Так вони вибігли з під’їзду, і це бачили всі люди, які там на той час були. На вулиці нападник заскочив у машину таксі, що чекала його, і поїхав.

В судовому засіданні обвинувачений все визнав у повному обсязі. Пояснив, що крадені гроші витратив, а мобілку викинув. Крім того, повідомив, що, враховуючи вид діяльності, яким займається потерпіла, не сподівався, що вона буде повідомляти правоохоронним органам про напад, просив суворо не карати.

З’ясувалося, що чоловік неодноразово судимий, в тому числі за розбій і його судимості не погашені та не зняті. У липні 2016 Шевченківським судом Києва засуджений до 8 років в’язниці з конфіскацією майна, у листопаді 2016 Заводським райсудом Запоріжжя засудженим до аналогічного покарання. Востаннє 31 травня 2019 Дарницьким судом Києва за розбій засуджений до 8 років і 1 місяця позбавлення волі з конфіскацією майна. Засуджений звільнився 29 грудня 2019 року на підставі указу президента України про помилування і начебто вибув у м.Донецьк.

Обвинувачений з 2007 по 2011 рік також був неодноразово судимий у Російській Федерації. Після помилування він знову намагався виїхати до Росії.

23.01.2020 в пункті пропуску «Погар» Російської Федерації щодо обвинуваченого було складено акт про повернення, оскільки він перебуває на обліку осіб, яким в’їзд в РФ не дозволений до 05.02.2021 року. Після цього обвинувачений скоїв напад на жінку, про що розповідалося вище. Крім того, щодо цього ж чоловіка наразі відкриті аналогічні кримінальні провадження за розбій у Голосіївському, Святошинському та Дарницькому районах міста Києва.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

RSS
Follow by Email