Рецидивіст, який хотів підкупити працівника поліції, сяде ще на 2,5 роки

Красноградський районний суд Харківської області затвердив угоду про визнання винуватості у справі про надання неправомірної вигоди начальнику сектору кримінальної поліції.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на вирок від 5 березня.

У листопаді 2019 під час обшуку в спальні за місцем свого проживання обвинувачений запропонував і надав начальнику сектору кримінальної поліції 5 тис. грн за підміну вмісту шприца, заповненого концентратом з макової соломки. Так чоловік планував уникнути кримінальної відповідальності за зберігання наркотичної речовини.

З приводу вищевказаного інциденту обвинувачений уклав угоду з прокурором про визнання винуватості. Сторони дійшли згоди про покарання у вигляді 2 років позбавлення волі.

До цього чоловік уже мав чотири судимості за злочини, пов’язані з наркотиками, і крадіжки. Востаннє у 2017 був засуджений до 4 років за гратами, але звільнений умовно достроково навесні 2019.

Суд приєднав невідбуту частину покарання за попереднім вироком і призначив остаточно 2,5 роки позбавлення волі. Хабар в сумі 5 тисяч гривень конфісковується у власність держави.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *