Суд дозволив затримати директора ДП МВС, бо після підозри він невідомо де

Печерський суд дозволив затримати директора ДП МВС України «Інформ-Ресурси».

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на ухвалу від 23 березня.

Особу мають затримати для приводу в суд і участі в розгляді клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Із ухвали вбачається, що 10 березня 2020 цьому чоловікові повідомлено про підозру за ч.4 ст.190 ККУ – в шахрайському заволодінні майном. Як саме повідомлялося про підозру, в ухвалі суду не уточнюється. Того ж дня особі направлені повістки про виклик на допит в якості підозрюваного. Проте на виклики слідчого поліції підозрюваний не прибув, про поважні причини неприбуття не повідомив.

На даний час місцезнаходження підозрюваного невідоме і слідчі вважають, що він переховується з метою уникнення відповідальності.

Крім того, слідчим давалося доручення щодо проведення слідчих (розшукових) дій щодо встановлення місцезнаходження підозрюваного, але виконання доручення позитивного результату не дало.

Раніше, ще до повідомлення про підозру, 19 лютого цього року суд арештував квартиру директора держпідприємства «Інформ-Ресурси».

У фабулі справи йдеться про розтрату коштів від продажу будівель підприємства на Печерську. Отримані від продажу гроші начебто перерахували за неіснуючі «інформаційно-консультаційні» послуги на рахунки компаній з ознаками фіктивності.

Міністерству внутрішніх справ, за оцінкою експерта, заподіяно шкоди на 16,7 млн грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

RSS
Follow by Email