Суд дозволив знищити понад 11 тис. ящиків цигарок

Печерський суд дав слідчим і прокурорам дозвіл на знищення речових доказів у кримінальному провадженні, а саме 11 115 ящиків тютюнових виробів.

Про це повідомляє  «Судовий репортер»  з посиланням на ухвалу від 8 травня.

Державне бюро розслідувань розслідує кримінальне провадження від 18.06.2019, за ознаками зловживання службовим становищем і незаконного виготовлення, зберігання, збуту або транспортування з метою збуту підакцизних товарів.

За версією слідства, службові особи Одеської митниці ДФС та військовослужбовці Південного регіонального управління ДПС України спільно з невстановленими на даний час мешканцями Хмельницької області, організували незаконне ввезення на митну територію України тютюнових виробів без проходження відповідних митних процедур.

У липні 2019 відібрав зразки вилучених тютюнових виробів для експертизи у кількості 360 пачок цигарок.

Відповідно до п. 9.13. Порядку обліку, зберігання, оцінки конфіскованого та іншого майна, що переходить у власність держави, тютюнові вироби підлягають знищенню.

Речові докази у вигляді товарів чи предметів, що вилучені з обігу, а також якщо їх тривале зберігання небезпечне для життя чи здоров’я людей або довкілля, на підставі рішення cуду передаються для їх технологічної переробки або знищуються.

Письмова згода на знищення даного майна від його власника та імпортера не надходила.

У підсумку суд вирішив, що цигарки можна знищити. Виконання ухвали про знищення речових доказів покладається на слідчих ДБР. Рішення оскарженню не підлягає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

RSS
Follow by Email