Суд виніс попередження чоловіку за пораду гуляти без маски

Жовківський районний суд Львівської області  звільнив пенсіонера від відповідальності за пост у Фейсбуці, обмежившись усним зауваженням.

Про це повідомляє  «Судовий репортер»  з посиланням на постанову від 12 травня.

Поліцейський склав протокол, що чоловік поширив публікацію в якій давав поради, як не виконувати умов карантину, чим міг викликати паніку серед населення чи порушення громадського порядку.

Чоловік провину визнав частково, пояснив, що 9 квітня на власній сторінці розмістив пост, що потрібно гуляти без маски та дихати свіжим повітрям, оскільки він є прихильником здорового способу життя. Уточнив, що він не був автором даного посту, а лише такий поширив на свою сторінку, щоб його перечитати для себе, бо не знав як його можна зберегти . Не мав наміру викликати паніку серед населення чи порушувати громадський порядок, оскільки лише 2 людей відреагувало на поширення посту. Додав, що є пенсіонером, хворіє, постійно лікується, просив суворо його не карати.

Суд вирішив, що підтверджується, але через малозначність порушення звільнив особу від відповідальності.

За поширення неправдивих чуток чоловіку загрожувало 170-255 грн штрафу або виправні роботи на строк до одного місяця з відрахуванням 20% заробітку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

RSS
Follow by Email