Суд вирішив, що город – не громадське місце

Мелітопольський міськрайонний суд Запорізької області не покарав чоловіка, який вийшов на город без маски.

Про це повідомляє  «Судовий репортер» з посиланням на постанову від 29 квітня.

Подія сталася 19 квітня у селі Вознесенка. Чоловік вийшов на город біля хати без маски на обличчі. Поліція звинуватила його у появі в громадському місці без засобу індивідуального захисту і порушенні правил карантину.

Чоловік вину не визнав і пояснив, що пояснив, що 19 квітня він  був у дворі будинку, де разом з друзями святкували Великдень. Близько 22 години вони почули галас за будинком зі сторони городу та вийшли, щоб дізнатися що відбувається. Там вони почали знімати на відео сутичку за участі поліцейських та водія мопеду.

Адвокат доводив, що чоловік був на території домоволодіння, а саме на городі за будинком, що не є громадським місцем.

Суд зіслався на роз’яснення на урядовому порталі, де є визначення, що громадське місце – частина будь-якої споруди, яка доступна або відкрита для населення, в тому числі за плату (під’їзди, підземні переходи, стадіони; парки, сквери, дитячі майданчики, стадіони, зупинки громадського транспорту, ліфти, державні установи, медичні установи та інше).

Відтак суд вважає, що город за будинком на території домоволодіння не є громадським місцем, а тому дії чоловіка не підпадали під заборону кабміну.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

RSS
Follow by Email