Торгівця квітами оштрафували на 34 тисячі за порушення карантину

Приморський райсуд Маріуполя Донецької області оштрафував на 34 тис. грн голову споживчого кооперативу товариства квітників-любителів.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на постанову від 26 березня.

У протоколі йдеться, що 21 березня о 12-30 підприємець не припинив роботу кіоску з продажу квітів та здійснював прийом відвідувачів.

Чоловік у судовому засіданні вину визнав, пояснив, що прийшов у кіоск для поливу квитів, відкрив кіоск та нього почали заходити покупці і він одній особі продав букет квітів.

Свідок розповіла, що того дня торгувала овочами біля кіоску і бачила, як відкрився кіоск і туди заходили, але чи продавалися квіти їй невідомо.

Із фототаблиці вбачається, що двері до кіоску з квітами були відкриті для вільного доступу покупців.

Суд визнав, що чоловік свідомо не виконав заборону по зупиненню роботи кіоску з продажу квітів у період дії карантину, діяв з прямим умислом.

Оскільки порушник є головою споживчого кооперативу, то має відповідати як посадова особа і сплатити більший штраф – не 17, а 34 тис. грн.

Оскільки зараз підприємець не веде господарську діяльність, то суд розстрочив сплату штрафу рівними щомісячними частинами по 3400 гривень на строк десять календарних місяців, починаючи з травня 2020 року і до лютого 2021 року включно.

Нагадаємо, що з 12 березня в Україні запроваджено карантин через загрозу епідемії коронавірусної інфекції COVID-19.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

RSS
Follow by Email