У справі адвоката Макоди почали досліджувати докази

Вищий антикорупційний суд 16 січня почав досліджувати докази у справі адвоката і  доцента кафедри цивільного права Київського національного університету імені Тараса Шевченка Володимира Макоди.

Про це повідомляє «Судовий репортер» .

Прокурор Олефір передав суду копію заяви громадянки Гринди в НАБУ про вимагання в неї суддею Вищого спецсуду Крижановського за посередництва голови Державної судової адміністрації Холоднюка та адвоката Сидорука неправомірної вигоди в сумі $100 тис. Пізніше Гринда подала аналогічну заяву на суддів ВССУ Крижановського, Наставного, Слинька та адвоката Макоду.

«Детективи НАБУ довідалися… з ким знаходяться в близьких стосунках. Вияснили, що мені ввечері дзвонить суддя ВССУ… Наставний, з яким ми навчалися… і вчинили провокацію, прислали Гринду, з якою я не був знайомий», – сказав Макода.

Всього Гринда стала заявницею у чотирьох різних кримінальних провадженнях, де процесуальним керівником був прокурор Олефір. 

Обвинувачений просив встановити походження грошей, які передавала Гринда. Зі слів прокурора, гроші надало НАБУ. На думку обвинуваченого, це свідчить про активність детективів і провокацію злочину.

Наступне засідання призначено на 4 лютого. Суд має досліджувати відеозаписи. Прокурор повідомив, що загальна тривалість відео – 6 годин.

Заявниця у справі Юлія Гринда є директором ТОВ «Гостинець» і потерпілою у справі про шахрайське заволодіння приміщенням у Львові. У 2014 році суд виправдав осіб, яких вона вважає своїми кривдниками. Суди відмовилися переглядати справу за нововиявленими обставинами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *