У справі Ноздровської обвинуваченому без адвоката продовжили запобіжний на місяць

Шевченківський суд Києва 14 січня продовжив Юрію Россошанському, звинуваченому у вбивстві, строк тримання під вартою до 11 лютого.

Про це повідомляє «Судовий репортер».

У судове засідання не з’явився захисник Олексій Цибенко. До суду надійшло повідомлення, що він переплутав дати.

Умисне вбивство є особливо тяжким злочином і участь захисника в розгляді справи є обов’язкова. Дата наступного засідання (11 лютого) визначена за межами строку тримання під вартою. Суд видалився до нарадчої і ухвалив продовжити запобіжний захід до наступного засідання, в якому питання тримання під вартою вже буде вирішуватися тільки в присутності захисника.

Суд має переглядати  відеозапис слідчого експерименту за участі Россошанського, який визнавав вину і показував, як саме бив ножем Ноздровську і скидав тіло в річку. Після передачі справи в суд адвокат зачитав відмову Россошанський від даних на етапі слідства показань, повідомивши, що його змусили себе обмовити.

Батьки Ноздровської

1 січня 2018 року Ноздровську знайшли мертвою в річці біля села Демидів Вишгородського району Київської області. Причиною смерті стали колото-різані рани на шиї.

У злочині звинуватили Юрія Россошанського — батька Дмитра Россошанського, який у 2015 році збив на смерть молодшу сестру Ірини. Остання займалась розслідуванням цієї справи і добивалась засудження винного. Россошанські є родичами Сергія Купрієнка, який 25 років очолював Вишгородський районний суд Київської області.

У липні 2019 Апеляційний суд підтвердив вирок сину Россошанського – 7 років позбавлення волі.

Родина Ірини Ноздровської вважає, що Россошанський її вбивав не один. Але про підозру більше нікому не повідомлялося.


1 коментар до “У справі Ноздровської обвинуваченому без адвоката продовжили запобіжний на місяць

  • 14.01.2020 о 21:30
    Permalink

    Захисник обвинуваченої особи у судовому засіданні зачитував клопотання про ВІДМОВУ ПІДЗАХИСНОГО ВІД ПОКАЗІВ НАДАНИХ У ДОСУДОВОМУ РОЗСЛІДУВАННІ. А також заявив, що ЙОМУ ТА ПІДЗАХИСНОМУ ВІДОМО, ЯКІ ПОСАДОВІ ОСОБИ СПОНУКАЛИ ОБВИНУВАЧЕНОГО ОБМОВИТИ СЕБЕ ТА ВЗЯТИ НА СЕБЕ ВИННІСТЬ У СКОЄНОМУ ЗЛОЧИННІ. На наступному судовому засіданні буде розглядатися відео слідчого експерименту за участі обвинуваченої особи. ПРОШУ звернути увагу, що слідчий експеримент проводився з ПІДГОТОВЧИМ ПРОЦЕСОМ. А саме, почищена місцевість, повне супроводження освітлювання, БЕЗ ПЕРЕНОСУ НА ПЛЕЧАХ __ СТАТИСТА та напрямки і кількість ударів ножем…. А також, зазначу, що відео слідчого експерименту демонструвалося на попередньому засіданні з МІШКОМ ПЛЯШОК ТА З МОТУЗКОЮ – – НЕ відтворює, НЕ повторює фрагменти тіла. Це вільно розміщені у воді руки, ноги, голова СЕРЕД ГІЛЛЯ ТА ГУСТИХ ВОДОРОСЛІВ, ВУЗЬКЕ РУСЛО РІЧКИ та розміщення тіла, на місці знайдення під берегом у ГІЛЛЯ ТІЙ ГУЩИНІ. Слідчий експеримент з мішком НЕ ПІДТВЕРДИВ ВЕРСІЮ, ОБРАНУ СЛІДЧОЮ, ПРОЦЕСУАЛЬНИМ ПРОКУРОРОМ, ЩО Є СУМНІВОМ У ЇХ ПРОФЕСІЙНИХ ЯКОСТЯХ ТА ЧЕСНОСТІ ПЕРЕД ЗАКОНОМ, ПЕРЕД РОДИНОЮ ПОСТРАЖДАЛИХ…Якщо уважно промоніторити ВСЮ ІНФОРМАЦІЮ, ЩО Є У ПУБЛІЧНОМУ ДОСТУПІ, В ІНТЕРНЕТІ, ЗРОЗУМІЄТЕ, ЧОМУ В УКРАЇНІ НЕ БУЛО І НЕ МАЄ ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ. Натомість є ПОЛІЦАЙЩИНА, ПРОКУРОРЩИНА, ЯКІ КРИШУЮТЬ ЗЛОЧИНЦІВ – – ВІДОМИХ ПОСАДОВИМ ОСОБАМ ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ. Зазначу, що присутність у судових засіданнях небайдужих людей, ПІДТРИМУЄ ПОТЕРПІЛИХ, РОДИНУ ІРИНИ НОЗДРОВСЬКОЇ.

    Відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *