ВАКС стягнув державі 80 мільйонів застави за екснардепа Микитася

Вищий антикорупційний 3 квітня ухвалив звернути у дохід держави та зарахувати до спеціального фонду держбюджету заставу, внесену за колишнього президента державної корпорації «Укрбуд» Максима Микитася, у розмірі 80 млн гривень.

Про це повідомляє прес-служба суду.

Окрім цього, слідчий суддя обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді застави у розмірі 100 млн гривень із покладенням ряду обов’язків: носити електронний браслет, здати паспорти для виїзду за кордон, не спілкуватися з іншими підозрюваними і свідками, прибувати до детектива, прокурора, слідчого судді, суду за кожною вимогою; не відлучатися з населеного пункту, в якому він зареєстрований, проживає або перебуває без дозволу.

В суді пояснили, що онлайн-трансляція судового засідання була неможлива, оскільки допитували свідків.

На сторінці антикорупційної прокуратури повідомляється, що заставу стягнули, бо підозрюваний Микитась порушив свої обов’язки як підозрюваного.

Екснардеп від «Волі народу» і колишній бенефіціар компанії «Укрбуд» підозрюється НАБУ в організації заволодінні коштами на будівництві житла для Нацгвардії. Військові начебто отримали квартири, вартість яких  була завищена на 81,6 млн грн.

20 вересня 2019 Максим Микитась оголосив, що продав «Укрбуд Девелопмент». 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

RSS
Follow by Email