Жінка збрехала про розбійника, щоб приховати від чоловіка здачу золота у ломбард

Солом’янський районний суд Києва затвердив угоду про визнання винуватості і призначив 3 роки позбавлення волі умовно жінці, яка зробила завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину.

Про це повідомляє «Судовий репортер» із посиланням на вирок від 5 лютого.

29 вересня 2019 жінка подзвонила на ліню «102» та розповіла працівникам поліції, що,коли поверталась додому з прогулянки разом зі своїм малолітнім сином, до неї ззаду підійшла невідома особа та, погрожуючи ножем, наказала віддати їй всі цінні речі, які є в її квартирі. Зловмисник, зокрема, начебто заволодів виробами із золота.

Будучи попередженою про кримінальну відповідальність, жінка підписала протокол із показаннями про вчинення розбійного нападу з проникненням у житло.

Із реєстру судових рішень вбачається, що у справі про розбій 4 жовтня 2019 суд давав слідчому поліції доступ до інформації мобільних операторів стосовно абонентів, які мали з’єднання через базові станції в цьому районі.

Пізніше жінка зізналася, що сказала неправду. Вона пояснила, що напередодні заклала до ломбарду цінні речі і не змогла їх викупити, а тому, щоб уникнути конфлікту зі своїм чоловіком, вигадала цю історію. 

22 жовтня 2019 обвинувачена із прокурором вони звернулися до суду про затвердження угоди про визнання винуватості. Суд розглянув справу і ухвалив вирок тільки в лютому.

Жінці призначили 3 роки позбавлення волі, але звільнили від відбуття покарання з іспитовим строком 2 роки.

Засуджена має періодично з’являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації, повідомляти цей орган про зміну місця проживання та роботи , не виїжджати за межі України без погодження з уповноваженим органом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *