Основʼянський районний суд міста Харкова затвердив угоду про визнання винуватості у справі про колабораціонізм.
Про це повідомляє «Судовий репортер» із посиланням на вирок від 1 грудня.
Під час окупації 18 серпня 2022 року чоловік добровільно зайняв посаду виконувача обовʼязків начальника управління фінансів окупаційної адміністрації Купʼянського району Харьківській області.
До обовʼязків псевдочиновника входило керівництво діяльністю підрозділу, підготовка пропозицій до проекту бюджету, контроль за виконанням планів доходу бюджету Купʼянського району, підготовка звітів голові окупаційної адміністрації та ін.
Після 2,5 років тримання у слідчому ізоляторі обвинувачений уклав угоду з прокурором і визнав вину. Сторони домовилися про помʼякшене покарання у виді 4 років позбавлення волі — більше половину цього строку чоловік вже відбув в умовах попереднього увʼязнення.



