Чоловіку, який профінансував «волонтерів Новоросії» і отримав боєприпаси з ЛНР, дали 5 років умовно

Олександрійський міськрайонний суд Кіровоградської області виніс вирок за фінансування тероризму і незаконне зберігання боєприпасів.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на вирок від 17 грудня.

У квітні 2020 обвинувачений перерахував 1560 грн. на Яндекс-рахунок, вказаний на сайті «Гуманитарные волонтеры Новороссии». Під час телефонної розмови невстановлена особа підтвердила чоловікові, що кошти надійшли і були використані на «гуманітарну допомогу» представникам «Луганської народної республіки». Пізніше співрозмовник повідомив обвинуваченому, що йому надіслали посилку із боєприпасами для вчинення вибуху в громадському місці на території Кіровоградської області. Чоловік отримав у Viber два зображення із поясненнями, де шукати посилку.

28 липня 2020 чоловік пішов до траси «Петрове-Олександрія» та біля дорожнього знаку «Звенигородка» забрав пластмасову ємність, в якій були корпуси до осколкових гранат і підривачі, які в поєднаному стані становлять п’ять вибухових пристроїв.

За цим епізодом із гранатами дії чоловіка кваліфікували як зберігання боєприпасів без законного дозволу.

Чоловік уклав з прокурором угоду про визнання винуватості. Сторони узгодили покарання – 5 років позбавлення волі зі звільненням від ув’язнення з іспитовим строком 2 роки.

error0
fb-share-icon0
Tweet 20
fb-share-icon20

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *