Поліція наділа кайданки на чоловіка без маски, але не принесла суду доказів

Деснянський районний суду Києва закрив справу про порушення правила карантину через відсутність складу адміністративного правопорушення.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на постанову від 22 червня.

Поліція склала протокол, що 11 квітня близько 20 год. 10 хв. по вул. Драйзера, 8 в місті Києві чоловік перебував у громадському місці без документів, що посвідчують особу, і без захисної маски.

Чоловік пояснив, що того дня з дружиною та братом приїхали до магазину на автомобілі за продуктами. Дружина з братом пішли до магазину, а він залишився біля машини щоб покурити, при цьому документи, що посвідчують особу лежали в автомобілі. В цей момент повз проходили інспектори патрульної поліції та сказали надіти маску, на що він відповів, що надіне її після того як докурить. Така відповідь не влаштувала працівників поліції і вони почали вимагати документи, а в подальшому наділи на нього кайданки й повезли до відділку.

З протоколу про адміністративне правопорушення вбачається, що чоловіку інкримінується порушення вимог підпунктів 1 та 16 п. 2 постанови КМУ від 11.03.2020 № 211, однак зазначена постанова не містить таких пунктів, а в ній наявний лише п. 1, який передбачає встановлення з 12 березня 2020 р. до 22 травня 2020 р. на всій території України карантину. Отже, зі змісту протоколу та долучених до матеріалів справи доказів не вбачається, яку саме норму закону порушив громадянин.

До протоколу про адміністративне правопорушення, окрім рапорту, не додано жодного доказу на підтвердження вчинення особою адміністративного правопорушення.

error0
fb-share-icon0
Tweet 20
fb-share-icon20

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *