Колишнього суддю Алуштинського міського суду Автономної республіки Крим Євгена Скісова заочно підозрюють у порушенні законів і звичаїв війни.
За текстом підозри, у листопаді 2014 року указом президента РФ Скісова призначено суддею окупаційного суду в Алушті.
У 2017-му йому на розгляд надійшла справа про адміністративне правопорушення — громадянина України притягували до відповідальності за те, що він як іноземець начебто порушив режим проживання на території РФ, не маючи документів, що підтверджують його право на проживання. Чоловік проживав у Криму постійно і як громадянин України не потребував ніяких дозволів для мешкання на українській території. Він перебував під захистом міжнародного гуманітарного права, як громадянин України, що проживає на тимчасово окупованій Російською Федерацією території Кримського півострова.
Суддя Скісов присудив «порушнику» 2 тис рос.рублів штрафу з видодворенням за межі РФ, що передбачало його депортацію з окупованого Криму. Російські силовики примусово відвезли потерпілого до спецприймальника для іноземців у Ростовській області і утримували там 6 місяців.
У квітні 2018-го чоловіка видворили через пункт пропуску «Мілове» в Луганській області на підконрольну Україні територію.
У червні 2025-го українький суд за державну зраду заочно засудив Скісова до 13 років позбавлення волі.



