Одеського судмедексперта піймали на хабарі

Печерський суд Києва застосував запобіжний захід до судово-медичного експерта комунальної установи «Одеське обласне бюро судово-медичної експертизи».

Про це повідомляє «Судовий репортер»  з посиланням на ухвалу від 17 липня.

За версією слідства, у березні 2021 року в лікаря-судовомедексперта відділу комісійних судово-медичних експертиз КУ «ООБСМЕ» виник злочинний умисел на одержання неправомірної вигоди. А саме за видачу експертного висновку із зазначенням більш тяжкого ступеня тілесних ушкоджень.

У телефонній розмові з чоловіком, що перебував у Києві, лікар запропонував за 25 тис.грн. встановити в експертному висновку середній ступінь тілесних ушкоджень, кажучи, що в разі відмовив зазначить тільки легкий.

Співрозмовник лікаря звернувся до правоохоронних органів, після чого діяв під їх контролем.

19 травня поблизу входу до КУ «ООБСМЕ» лікар одержав першу частину неправомірної вигоди в сумі 10 тисяч гривень. 15 липня судмедексперт отримав ще 10 тисяч, перебуваючи у своєму кабінеті, обіцяючи згодом видати висновок. Незабаром медичний працівник був затриманий.

Прокурор просив взяти підозрюваного під варту.

Судмедексперт і його адвокат заперечували, посилаючись на його безпідставність та необґрунтованість. Захисник просив обрати запобіжний захід у вигляді домашнього арешту в нічну пору доби.

У підсумку суд не побачив ризиків і призначив найм’якіший запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання.

error0
fb-share-icon0
Tweet 20
fb-share-icon20

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *