Ще один із групи Курченка отримав 5 років умовно

Комінтернівський районний суд Харкова затвердив угоду про визнання винуватості щодо учасника злочинної організації Сергія Курченка.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на вирок від 5 квітня.

Мова про колишнього директора ТОВ «Харків-СПБТ», що входило до структурного підрозділу злочинної організації Курченка. Цей підрозділ називався «група компаній «СЄПЕК» – Східно-Європейська паливно-енергетична компанія.

«СЄПЕК» мала офіси в Києві, зокрема, у бізнес-центрі «Арена Сіті», Харкові та Москві.

Учасниками «СЄПЕК» у період з 2009 по 2014 рік створено та придбано понад 400 підприємств – українських та іноземних юридичних осіб.

В один із днів грудня 2010 року біля виходу зі станції метрополітену «Проспект Гагаріна» в Харкові невстановлена слідством особа запропонувала обвинуваченому за 1200 гривень стати фіктивним засновником і директором ТОВ «Харків-СПБТ». У подальшому чоловік передав всі документи замовнику і жодної діяльності від імені компанії не вів.

За матеріалами справи, «Харків-СПБТ» заволоділо майном ПАТ «Укргазвидобування» та ПАТ «Укнафта» (більше 50% акцій яких належить державі). Йдеться про придбання скрапленого газу за заниженими цінами – з різницею 119,7 млн грн.

Крім того, директор ТОВ «Харків-СПБТ» за змовою з іншими членами злочинної організації ухилився від сплати акцизного податку на суму понад 29 млн грн.

Чоловік уклав угоду про визнання винуватості. За сукупністю злочинів йому призначили 5 років позбавлення волі, звільнивши від відбуття покарання з випробувальним строком 3 роки.

error0
fb-share-icon0
Tweet 20
fb-share-icon20

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *