Прокурор спеціалізованої антикорупційної прокуратури скерував до суду обвинувальний акт стосовно народної депутатки Юлії Тимошенко.
НАБУ і САП обвинувачують її у пропозиції надати неправомірну вигоду народним депутатам України.
У грудні 2025-го, після викриття фактів отримання хабарів народними депутатами від «Слуги народу» за підтримку законопроєктів у парламенті, Тимошенко начебто почала домовлятися з окремими парламентарями про систему винагород за лояльні голосування.
Йшлося про сталий механізм співпраці з виплатами наперед. Народні обранці мали виконувати вказівки щодо голосування («за» чи «проти»), утримання або ж неучасті.
Раніше Вищий антикорупційний суд застосував до підозрюваної заставу в 33 млн грн і частково арештував її майно.
Політичній діячці загрожує позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з конфіскацією майна або без такої.

