Суд схвалив запит в Ізраїль з приводу громадянства Рабіновича

Солом’янський суд дав дозвіл групі прокурорів антикорупційної прокуратури для звернення із запитом про міжнародну правову допомогу до компетентних органів держави Ізраїль з приводу набуття громадянства народним депутатом Вадимом Рабіновичем.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на ухвалу суду від 12 червня.

З січня 2018-го детективи НАБУ розслідують справу за фактами можливого недостовірного декларування і незаконного збагачення в діях Вадима Рабіновича (ст. 366-1, ч. 3 ст. 368-2 КК України).

Зокрема, виявлено, що у деклараціях на 2015-2016 рр. нардеп не вказав видатки та правочини, пов’язані з орендою будинку та земельною ділянкою під ним, а також страхові внески, не повідомив про заборгованість по кредиту перед банком Bank Hapoalim BM the Yarkon, не зазначив акції DOR PHOEBUS LTD.

Крім того, НАБУ намагається підтвердити або спростувати факт, що народний депутат України Вадим Рабінович та громадянин Ізраїлю Давид Рабінович є однією особою. У випадку підтвердження йому також будуть інкримінувати незадекларовані активи в Ізраїлі.

Суд дав дозвіл на доступ до документів, що є передумовою для звернення із запитом про міжнародну правову допомогу до компетентних органів Ізраїлю. Йдеться про документи, які мав подавати Рабінович для набуття ізраїльського громадянства, фотокартки, підтвердження родинних зв’язків, документи щодо можливого припинення громадянства Ізраїлю.

error0
fb-share-icon0
Tweet 20
fb-share-icon20

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *