Суд зменшив Насірову заставу зі 100 до 36 мільйонів

Шевченківський суд Києва 4 березня зменшив  заставу екс-голові ДФС Роману Насірову зі 100 млн грн до 36 млн грн відповідно до розміру цивільного позову у справі.

Про це повідомила прес-служба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

На засіданні суд продовжив дію запобіжних заходів обвинуваченим – Насірову та керівнику департаменту ДФС Володимиру Новікову. У прокуратурі стверджують, що суд зменшив заставу за «власною ініціативою».

Прокурор не встиг зачитати жодної сторінки обвинувального акту. Раніше в суді вже оголошено 462 сторінки із 774 обвинувального акту.

Наступне засідання призначено на 15:30 год. 14 березня 2019 року.

У попередньому засіданні суд арештував 300 тис. доларів США на британських рахунках Насірова.

Шевченківський суд Києва 27 листопада 2017 почав розглядати по суті справу за обвинуваченням екс-голови ДФС Романа Насірова і директора Департаменту погашення боргу ДФС Володимира Новікова. Їх обвинувачують у  зловживанні владою і службовому підробленні при наданні компаніям Олександра Онищенка розстрочок податкового боргу та зобов’язань на 2 млрд грн.

«Укргазвидобування» має цивільний позов до Насірова і Новікова на суму податків, які було перекладено з компаній Онищенка на державне підприємство і стягнуто рішеннями суду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

RSS
Follow by Email