У Запоріжжі водія повій засудили умовно

Орджонікідзевський районний суд Запоріжжя виніс вирок чоловікові за забезпечення умов для заняття проституцією та сутенерство.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на вирок від 12 листопада.

Особа, стосовно якої матеріали виділені в окреме провадження, займалася створенням та утримання місць розпусти у місті Запоріжжя. У таку діяльність організатор втягнув шістьох осіб із місцевих жителів.

З травня 2018 року обвинувачений вступив у злочинну змову з організатором місць розпусти і почав надавати послуги перевезення повій до клієнтів на постійній основі.

Водій особисто знаючи псевдонім кожної з повій, маючи їхні номери мобільних телефонів,  на вимогу організатора відвозив та забирав дівчат після надання ними сексуальних послуг клієнтам, безпосередньо контролював поведінку повій, повідомляв організаторам та адміністраторам кого з повій клієнти обрали, а хто залишився, доповідав про кількість грошових коштів отриманих від сексуальних послуг, особисто забирав гроші за надання повіями послуг та зберігав їх, доповідав організатору про кількість клієнтів та їх поведінку. Також після надання сексуальних послуг дівчатами водій забирав оплату і передавав її організатору, адміністраторам або бухгалтеру.

Під час досудового розслідування проводилися негласні слідчі (розшукові) дії, а саме зняття інформації з транспортних телекомунікаційних мереж за номером телефону, яким користувався цей чоловік. Відтак повністю підтвердилася злочинна діяльність щодо забезпечення дівчатам умов для заняття проституцією та сутенерстві.

Чоловік уклав із прокурором угоду про визнання винуватості, сприяв розслідуванню справи та щиро розкаявся.

Сторони узгодили покарання – 5 років позбавлення волі зі звільненням з іспитовим строком 3 роки.

error0
fb-share-icon0
Tweet 20
fb-share-icon20

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *