З одеського суду вилучають підроблені справи

Слідчому поліції дозволили вилучити з Балтського районного суду Одеси оригінали матеріалів семи цивільних справ.

Про це повідомляє «Судовий репортер» із посиланням на ухвалу від 13 січня.

Раніше голова Балтського районного суду під час допиту розповіла, що виявлені непоодинокі факти виготовлення підроблених судових рішень, засвідчені підписами та гербовою печаткою, у справах, які судом не розглядались взагалі. Такі копії рішень надавались на реєстрацію в РБТІ та до реєстраційної служби, за деякими з них була проведена реєстрація речових прав на нерухоме майно.

В результаті службового розслідування було встановлено, що вищевказані справи були сформовані та покладені в архів в пачки минулих років, а також дописані в алфавітний журнал однією особою після проведення інвентаризації у 2014 році.

В електронній базі даних за вказаними номерами значаться інші особи з іншими предметами позову. 

У 2017 році з цього приводу були збори суддів Балтського суду і були заслухані пояснення працівників апарату суду і вирішено повідомити правоохоронні органи про підроблення судових рішень та цивільних справ. Однак з того часу до суду продовжують надходити запити на видачу завірених копій рішень, які судом не ухвалювалися.

Слідчому дозволили вилучити оригінали семи цивільних справ, які вважаються підробленими. Крім того, можна забрати копії запитів громадян та організацій на примірники рішень у справах, а також відповіді суду.

2 коментарі до “З одеського суду вилучають підроблені справи

 • 17.01.2020 о 22:27
  Permalink

  И не удивительно! Если в судах рассматриваются УГОЛОВНЫЕ ДЕЛА, ВЕДОМОСТИ О КОТОРЫХ НЕ ВНЕСЕНЫ В ЕРДР.БОЛЕЕ ТОГО ПО ДАНЫМ ДЕЛАМ ИЗБИРАЕТСЯ МЕРА ПРИСЕЧЕНТЯ- СИЗО И ДАЮТСЯ РЕАЛЬНЫЕ СРОКИ! В НАШЕЙ СТРАНЕ ДАВНО ВСЕ ПРИВАТИЗИРОВАНО И СУДЫ И СИЗО.И ТЮРЬМЫ.

  Відповідь
 • 17.01.2020 о 22:28
  Permalink

  И не удивительно! Если в судах рассматриваются УГОЛОВНЫЕ ДЕЛА, ВЕДОМОСТИ О КОТОРЫХ НЕ ВНЕСЕНЫ В ЕРДР.БОЛЕЕ ТОГО ПО ДАННЫМ ДЕЛАМ ИЗБИРАЕТСЯ МЕРА ПРИСЕЧЕНИЯ- СИЗО И ДАЮТСЯ РЕАЛЬНЫЕ СРОКИ! В НАШЕЙ СТРАНЕ ДАВНО ВСЕ ПРИВАТИЗИРОВАНО И СУДЫ И СИЗО.И ТЮРЬМЫ.

  Відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

RSS
Follow by Email