Жителя Конотопа, засудили за “лайки” в «Одноклассниках»

Конотопський міськрайонний суд Сумської області покарав чоловіка за розповсюдження матеріалів із закликами до змін території України і повалення влади.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на вирок від 23 квітня.

У жовтні-листопаді 2020 року обвинувачений, всупереч указу президента про заборону на користування сайтом  «Одноклассники», заходив на цей ресурс через VPN. У даній соцмережі чоловік ставив відмітки «Класс» і «Супер» матеріалам у стрічці, які поширювали інші користувачі. При цьому після таких вподобань матеріал ставав видимий і автоматично поширювався у стрічках 37 друзів обвинуваченого. Зафіксовано чотири випадки, коли чоловік вподобував матеріали сепаратистського і антиукраїнського змісту із закликами до повалення влади.

Наприклад, поширено ілюстрацію у вигляді червоної п’ятикутної зірки, всередині якої зображено елементи державного герба СРСР у вигляді серпа і молота, під якими мається напис «ОДИН НАРОД»; над вказаною зіркою зображені державні прапори Російської Федерації (біло-синьо-червоний), України (жовто-блакитний) та Республіки Білорусь (червоно-зелений), а також є текст наступного змісту: «Никто не забыт, ничто не забыто! Свергнем действующую власть Киева ! Только тогда мы сможем обьединиться в составе России, Белоруси и Украины по принципу Три единства!!! Кто согласен – Лайк и Репост! Наша сила – в ЕДИНСТВЕ!». 

В іншій публікації було написано:  «ХВАТИТ КОРМИТЬ БАНДЕРУ И КИЕВ ЮГ И ВОСТОК – ПРИСОЕДИНЯЙСЯ К РОССИИ!».

Обвинувачений працює машиністом електровоза ВП локомотивне депо Конотоп.

До суду надійшла угода про визнання винуватості. Чоловіку призначили 3 роки позбавлення волі, звільнивши з іспитовим строком 1 рік. Також суд звільнив обвинуваченого від сплати 16 тисяч гривень за проведення лінгвістичних експертиз.

error0
fb-share-icon0
Tweet 20
fb-share-icon20

1 thought on “Жителя Конотопа, засудили за “лайки” в «Одноклассниках»

  1. Так это же новостьиз Северной Кореи!!… А, нет, из демократического и правового европейского государства…Большой брат следит за тобой, будь осторожен

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *