Адвоката, який узяв 700 євро за вплив на суддю, оштрафували

Новоселицький районний суд Чернівецької області покарав адвоката за зловживання впливом.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на вирок суду.

У квітні цього року в селі Рукшин Чернівецької області поліція зупинила автомобіль і склала на водія протокол про водіння у стані наркотичного сп’яніння та вилучила водійське посвідчення.

Чоловік звернувся до адвоката, якому пояснив, що на його думку, протокол незаконно складено, оскільки він за кермом був тверезий.

Адвокат запропонував клієнту вирішити питання про не притягнення до адміністративної відповідальності та повернення вилученого посвідчення водія. А саме, що він за винагороду вплине на суддю Хотинського районного суду Чернівецької області, скориставшись своїм авторитетом та дружніми і діловими відносинами. Це коштуватиме від 300 до 900 доларів. Через три дні адвокат конкретизував суму винагороди — 700 євро.

21 травня 2021 року, поблизу Хотинського районного суду, адвокат отримав гроші в руки і був викритий.

У судовому засіданні чоловік повністю визнав себе винним, щиро розкаявся і пояснив, що перебуваючи в скрутному матеріальному стані у зв’язку з необхідністю оплатити вартість операції для свої неповнолітньої доньки, тому використав ситуацію. Він просив суд розглянути справу без виклику свідків та дослідження матеріалів.

Суд оштрафував адвоката на 34 тисяч гривень.

error0
fb-share-icon0
Tweet 20
fb-share-icon20

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *