Артиста балету звільнили від відповідальності за «чарівні» гриби, бо він почав лікуватися від наркоманії

Шевченківський районний суд Києва звільнив від кримінальної відповідальності  артиста балету в Національній опері України ім.Т.Г. Шевченка.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на ухвалу від 26 жовтня.

25 липня 2020 року, приблизно о 13 годині 30 хвилин, артист перебував поблизу станції метро «Театральна» біля Національного музею літератури України, де на асфальті побачив та підібрав поліетиленовий пакет з пазовою застібкою. Всередині пакету були висушені тіла грибів, що містять псилоцин.

В артиста виник злочинний умисел на незаконне придбання та зберігання психотропної речовини для особистого вживання, без мети збуту. Відтак він поклав пакет до внутрішньої кишені сумки чорного кольору. Через 10 хвилин у вестибюлі станції метро «Театральна» артиста зупинив працівник поліції і запитав, чи не має він при собі чогось забороненого. Тоді чоловік зізнався, що має ці гриби і був запрошений до кімнати поліції, де у присутності двох понятих видав пакет.

До суду разом із обвинувальним актом надійшло клопотання про звільнення артиста від кримінальної відповідальності,  оскільки він 12 жовтня 2020 року добровільно звернувся до медичного центру та розпочав курс лікування від наркоманії. Суд клопотання задовольнив.

error0
fb-share-icon0
Tweet 20
fb-share-icon20

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *