Домашнє насильство: чоловік палив туалетний папір у кімнаті дружини

Святошинський суд Києва визнав чоловіка винним і оштрафував на 170 гривень.

Про це повідомляє  «Судовий репортер»  з посиланням на постанову від 3 лютого.

17 листопада 2019 року, близько о 10.30 годин, чоловік, спалював туалетний папір в квартирі, чим вчинив психологічне насильство в сім’ї стосовно дружини, в результаті чого могло бути завдано шкоду її психічному здоров’ю.

Потерпіла розповіла, що з чоловіком не спілкується близько трьох років та за усною домовленістю вони проживають у різних кімнатах. Раз на тиждень вона робить собі манікюр у своїй кімнаті, при цьому при відчинених вікнах та з використанням лаку, який майже не має запаху. Але коли жінка виходить з дому, то її чоловік зачиняє в її кімнаті всі вікна та палить невідому речовину. По поверненню їй доводиться по кілька днів провітрювати кімнату від запаху гару. Чоловік робить це кожної неділі, в тому числі, 17 листопада 2019 року, після чого, наступного дня вона звернулась до поліції з заявою. Протокол про адміністративне правопорушення склали 11 грудня.

Чоловік на судове засідання не з’явився, суд двічі доручав поліції здійснити його привід. Але на неодноразові виходи за місцем проживання двері квартири ніхто не відчиняв та за номером телефону чоловік не відповідав.

Відтак справу слухали за відсутності порушника, але в суду були раніше надані цим чоловіком письмові пояснення, що він дійсно систематично спалює в кімнаті дружини туалетний папір, оскільки вона користується лаком для нігтів, який має запах ацетону.

Суд врахував характер правопорушення, особу правопорушника, ступінь його вини, майновий стан, обставини, що пом’якшують відповідальність, а саме те, що чоловік є особою середнього віку і працює.

У підсумку призначили мінімальне покарання – 170 грн штрафу. Але з порушника також стягується 420 грн. судового збору на користь держави.

У березні чоловік оскаржив це рішення. Але водночас заявив відвід судді Жук, мотивуючи тим, що у судді пофарбовані нігті на руках, що може вплинути на упереджене сприйняття нею його аргументів і доказів про негативний вплив фарбування нігтів на самопочуття і здоров’я людини при розгляді даної справи.

Суд вирішив, що йдеться про суб’єктивні та необґрунтовані припущення і у відводі відмовив.

Наразі апеляція не розглянута і виконання рішення суду відтерміновано. Найближче засідання призначено на 11 червня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

RSS
Follow by Email