На Київщині двоє старшокласників обікрали школу, їх покарали умовно

Іванківський районний суд Київської області за крадіжку засудив двох учнів сільської школи до 3 років позбавлення волі умовно.

Про це повідомляє  «Судовий репортер» з посиланням на вирок від 10 червня.

Йдеться про учнів 10 і 11 класу. У кінці червня 2019 року близько 1 години ночі хлопці прогулювалися біля своєї школи. Вони побачили, що в школі привідкрито вікно у режимі провітрювання. Тоді один із них запропонував викрасти майно зі школи. Він відчинив вікно і обидва проникли у будівлю

З холу школи вони забрали бувші у використанні електроінструменти. Далі за допомогою заздалегідь підготовленого лому хлопці відкрили двері комп’ютерного класу і винесли звідти монітор комп’ютера, системний блок, жорсткі диски, блоки живлення.

Директор школи розповіла, що з самого початку підозрювала учнів колишніх або теперішніх. Довго аналізувала і прийшла до висновку,що обвинувачені, хоча на них подумать і не можна. Коли вона запитала учня, то він признався і сказав,що вони був із товаришем. Все викрадене вернули. Директорка просила не позбавляти хлопців волі, бо вважає, що вони виправляться без ізоляції від суспільства.

В суді школярі визнали вину і підтвердили всі обставини.

Суд призначив по 3 роки позбавлення волі, але звільнив від відбуття покарання з іспитовим строком 1 рік.

error0
fb-share-icon0
Tweet 20
fb-share-icon20

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *