Фігурантку справи про хабар керівнику САП відправили під варту із заставою 120 млн, тести не підтвердили COVID-19

Вищий антикорупційний суд взяв під варту колишню співробітницю податкової Олену Мазурову у справі про пособництво у передачі хабара керівнику САП.

Таке рішення суд ухвалив 15 червня і водночас призначив їй можливість звільнитися під заставу у 120 млн грн.

Водночас, як повідомило сайту  «Судовий репортер» власне джерело тести не підтвердили наявність у підозрюваної СОVID-19/

Зі слів співрозмовника, при затриманні Олена Мазурова поскаржилась на стан здоров’я. Їй двічі робили тест на COVID-19 – експрес і ПЛР. Обидва показали негативний результат. Після цього жінку не відправили до ізолятору тимчасового тримання, а помістили у медчастину під конвоєм.

15 червня Вищий антикорупційний суд обирав їй запобіжний захід. На відміну від двох інших підозрюваних засідання щодо Мазурової не транслюється онлайн начебто із технічних причин.

Співрозмовник розповів, що підозрювана зайшла у зал засідань без маски, але згодом її наділа.

Напередодні адвокат іншого підозрюваного Ільяшнка заявив у засіданні, що у третього фігуранта справи – COVID-19. Так він намагався переконати суд не брати його підзахисного під варту, а призначити домашній арешт. Згодом Ільяшенка арештували із можливістю застави у 84 млн грн.

Разом із Ільяшенком був затриманий адвокат Андрій Кіча, який раніше працював у компанії Burisma Злочевського, і колишня співробітниця податкової Олена Мазурова.

14 червня суд узяв під варту підозрюваного Кічу із можливістю застави 40,35 млн грн.

За версією слідства, всі троє були довіреними особами ексміністра екології Миколи Злочевського і сприяли йому у передачі 5 млн доларів за закриття справи керівнику антикорупційної прокуратури Назару Холодницькому.

Йшлося про закриття провадження №42014000000001590 щодо заволодіння коштами стабілізаційного кредиту Нацбанку України, який виділявся «Реал-банку», підконтрольному Сергію Курченку, де підозрюваним також є Злочевський.

Посередником у передачі коштів був Євген Шевченко, залегендований під Романа Харченка, відомий своєю неодноразовою роллю викривача у корупційних справах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *