НАБУ показало «сейф Вовка»

За місцем виявлення предмету неправомірної вигоди детективи НАБУ віднайшли предмети, ззовні схожі на антикваріат, документи на ім’я голови ОАСК та його близького родича.

Про це повідомляється на Фейсбук-сторінці НАБУ.

Також виявлено великі обсяги іноземної готівки: понад 3,7 млн дол. США, 840 тис. євро, 20 тис. фунтів, 230 тис. грн і 100 шекелів.

Напередодні НАБУ повідомило про викриття двох адвокатів на отриманні 100 тис. доларів для передачі в Окружний адмінсуд Києва. Одним із адвокатів виявився брат голови ОАСК Павла Вовка – Юрій Зонтов.

17 липня 2020 Національне антикорупційне бюро заявило про викриття злочинної організації на чолі з головою Окружного адмінсуду Києва Павлком Вовком, у складі суддів цього ж суду, голови Державної судової організації, колишніх членів Вищої кваліфкомісії суддів та інших осіб. Йшлося про ухвалення замовних рішень і втручання в роботу інших державних органів. Наприклад, щодо визнання відсутності коаліції у Верховній раді та ініціювання заборони на виїзд деяких високопосадовців протягом року після президентських виборів.

Сам суддя Вовк кілька місяців поспіль уникає явки на судові засідання із обрання йому запобіжного заходу. Через це голову ОАСК навіть двічі оголошували у розшук.

error0
fb-share-icon0
Tweet 20
fb-share-icon20

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *