Працівника відділу продажу ЖК підозрюють у шахрайстві на 8 мільйонів

Святошинський суд Києва застосував запобіжний захід до підозрюваного у шахрайстві в особливо великих розмірах.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на ухвалу від 11 лютого.

Чоловік почав працювати у відділі продажу житлового комплексу, переконавши забудовників надати йому представницькі повноваження на укладення договорів купівлі – продажу квартир, обіцяючи, що отримані від покупців гроші буде передавати їм.

Далі працівник нібито залучив свого брата і разом із ним у приміщенні відділу продажу ЖК зібрали з громадян 8,08 млн грн, якими потім розпорядилися на власний розсуд.

Прокурор просив взяти підозрюваного під варту із визначенням застави.

Підозрюваний та його адвокат заперечували. За версією захисту, чоловік не був працівником відділу продажів в ЖК, а був фактично його співвласником. Вважають, що здійснюється фальсифікація матеріалів досудового розслідування. Кошти від потерпілих брала інша особа, яка була недобросовісним працівником та обманом заволоділа коштами свого вітчима та матері. Підозрюваний запевнив, що не має наміру переховуватися від органів досудового розслідування, як і його брат, який напередодні звернувся до слідчого з клопотанням не проводити будь-яких слідчих дій заочно, за його відсутності.

Суд взяв до уваги, що підозрюваний раніше не судимий, має постійне місце проживання, не працює, зі слів має на утриманні трьох неповнолітніх дітей. Водночас є показання свідків і потерпілого про надходження погроз від підозрюваного та його брата і вчинення ними морального тиску.

У підсумку суд застосував до чоловіка цілодобовий домашній арешт.

error0
fb-share-icon0
Tweet 20
fb-share-icon20

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *