Стрілець Захаренко, якого судять за вбивство 7 людей, змінив адвоката

Анатолій Захаренко, обвинувачений у вбивстві семи осіб, відмовився від послуг адвоката Ігоря Черезова.

Про це написав у Фейсбуці сам Черезов.

«Наш клієнт вирішив, що краще дотримуватися рекомендацій співкамерників, аніж порад адвокатів. У даній ситуації, незважаючи на сотні годин часу, витраченого на судові засідання і підготовку до дебатів, єдино правильним рішенням є вихід зі справи», — пояснив він.

Раніше Захаренка захищали двоє адвокатів — Марина Шолодько із Центру безоплатної правової допомоги та Ігор Черезов, який стверджував, що робить це pro bono, тобто безкоштовно.

Два тижні тому Захаренко відмовився від послуг Шолодько. Це рішення, як пояснював Черезов, начебто зумовлено тим, що адвокат із Центру безоплатної правової допомоги не могла надавати послуги одночасно із адвокатом за договором, яким був Черезов. Водночас сама Шолодько сказала суду, що Захаренко висловив їй недовіру.

Як повідомляє видання zhitomir.info, 27 вересня Захаренко в суді повідомив про заміну захисника. Новим адвокатом буде Андрій Шкварко. Обвинуваченому тільки продовжили запобіжний захід.

Захаренко вкотре просив пом’якшити йому запобіжний захід через стан здоров’я і потребу лікуватися, але суд не змінив запобіжний захід.

Ще на початку цього літа суд готувався переходити до дебатів, але у червні головуюча суддя Наталія Гулак вийшла у відставку за власною заявою, яку подала 27 квітня цього року.

У справі була запасна суддя Інна Зіневич, яка і стала новою головуючою. Але суд однаково не міг зібратися майже понад три місяці через відпустки і лікарняні суддів.

А вже у вересні обвинувачений Захаренко відмовився від двох своїх захисників.

Наступне засіданні планується 9 листопада.

У травні минулого року в селі Новоселиця біля ставка убито сімох атовців, які приїхали туди відпочивати. На лаві підсудний 59-річний Анатолій Захаренко, орендар ставка. За матеріалами справи, він вночі розстріляв на смерть сімох гостей, врятувався тільки один.

За дивним збігом обставин, за кілька годин перед прибуттям потерпілих і їх убивством орендар ставка Захаренко під контролем правоохоронців передав 2 тисячі хабара Руслану Мшанецькому, тодішньому начальнику Попільнянського відділення поліції. За кілька годин поліція вийшла з новиною про затримання свого посадовця. О 1 годині ночі в господарстві Захаренка сталася стрілянина, по якій залишилося сім трупів. Був затриманий уже сам Захаренко. Згодом він розповідав, що атовці приїхали, щоб переконати його забрати заяву на місцевого начальника поліції і обіцяли у випадку незгоди розправитися і навіть поранили його в руку.

error0
fb-share-icon0
Tweet 20
fb-share-icon20

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *