Суд дозволив перевірити дзвінки заявника у справі судді Войтенко, який начебто співпрацював з СБУ

Солом’янський суд Києва задовольнив клопотання адвоката  і дав доступ до інформації оператора про особу, на яку зареєстровано номер телефону, вхідні і вихідні дзвінки абонента, СМС-повідомлення, відомості про розташування базових станцій, з прив’язкою до місцевості та ін.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на ухвалу від 10 грудня.

Надано доступ до інформації за період з 01.05.2017р. по 20.06.2017р. Йдеться про номер телефону, який заявник зазначив у протоколах допиту.

Суддя Подільського районного суду м. Києва Тетяна Войтенко підозрюється у тому, що в змові із заступником керівника апарату суду вчинила умисні дії щодо одержання $10 тис за вплив на прийняття рішення суддею Галиною Супрун, а саме на рішення на користь позивача у справі за позовом до ПрАТ«Агрофірма «Квіти України».

Адвокат судді Войтенко звернувся з клопотанням. Зі змісту протоколів допиту заявника вбачається, що він ніколи не був знайомий, не контактував особисто чи за допомогою засобів зв’язку із Войтенко.

Сторона захисту стверджує, що узгодженими діями співробітників ГВ БКОЗ СБ України в м. Києві та Київській області, детективами НАБУ і прокурорами САП у змові із заявником Максимом Святненком вчинено провокацію злочину.

Раніше Святненко брав участь у конкурсі на посаду «Начальник відділу по роботі зі свідками та заявниками» НАБ України.

Адвокат вважає, що саме під час участі в конкурсі на вказану посаду в НАБУ Святненко почав співпрацювати з правоохоронними органами на конфіденційній основі, з метою створення штучних обставин злочину і штучних доказів.

14 червня 2017 року Святненко скоїв ДТП на вулиці Хорива, поблизу Подільського суду Києва, зачепивши автомобіль заступника керівника апарату суду. Але після ДТП не викликав поліцію, а цілеспрямовано пішов до будівлі суду і почав шукати власника авто.

У перші хвилини знайомства із раніше невідомим йому заступником керівника суду Святненко начебто розголосив конфіденційну інформацію свого клієнта, повідомивши про справу на розгляді в судді Супрун. І заступник керівника суду нібито одразу почав обговорювати з ним питання неправомірної вигоди. Наступного дня була подана заява до правоохоронних органів.

Святненко також є заявником по справі судді Баришівського суду Київської області Олександра Лисюка, якому у вересні 2017 року передали $2500.

Адвокат зазначив, що супровід справ судді Лисюка і Войтенко здійснював один і той же оперуповноважений СБУ. Захист має інформацію про його номер мобільного і хоче довести факт спілкування  та координування дій шляхом моніторингу з’єднань по телефону.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *