Суддя з Маріуполя поскаржився, що його викривачем став чоловік, якого він раніше засудив

Суддя Приморського райсуду Маріуполя Ігор Сараєв заявив про втручання в його діяльність.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на документ на сайті ВРП.

6 грудня о 12 дня в його службовий кабінет без попередження зайшло 6 осіб, серед яких працівники НАБУ. Йому сказала, що є ухвала про дозвіл на обшук його кабінету і запропонували видати предмет направомірної вогоди. Зі слів судді, обшук тривав 8 годин. З кишені брюк він добровільно видав 2600 грн, що були його особистими коштами, а жодних інших грошей у нього та його помічника не знайшли. 

У повідомленнях НАБУ про підозру судді з Маріуполя і його помічнику згодом зазначалося, що гроші начебто передавалися двома траншами, але сума не вказується.

Також Сараєву стало відомо, що без його участі обшукали його автомобіль і житло в присутності дружини.

Пізніше суддя дізнався, що на нього заявив учасник адміністративної справи за ч.1 ст. 130 КУпАП (водіння у нетверезому стані). Сараєв уже взяв самовідвід і справу перерозподілили на іншого суддю. 

Водночас Сараєв стверджує, що викривач був засуджений у 2014 році судом під його головуванням. Чоловік та його спільник намагалися вкрасти рейку на колії ДП «Донецька залізниця». Обидва визнали свою вину і розкаялися. Вони отримали умовне покарання. Для майбутнього викривача це була перша судимість, а його спільник був уже судимий неодноразово.

Як стверджує суддя Сараєв, викривач приховав від НАБУ інформацію про цей вирок.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

RSS
Follow by Email