У підприємця «попросили» 20 тисяч в місяць, щоб не зносити МАФ: попалися юрист і комунальник

Солом’янський суд Києва помістив під домашній арешт юриста і головного спеціаліста відділу контролю за благоустроєм Голосіївської районної  держадміністрації.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на ухвали суду від 6 січня.

За версією слідства, на початку червня 2020 року юрист вступив у злочинну змову з головним спеціалістом відділу контролю за благоустроєм Голосіївської РДА та іншими невстановленими особами. Йшлося про щомісячне отримання коштів від підприємця за не те, що не будуть демонтувати магазин (МАФ).

Юрист по телефону начебто озвучив підприємцю вимогу про сплату 10 тис. грн щомісяця, щоб уникнути демонтажу магазину працівниками КП «Благоустрій» через відсутність укладеного належним чином договору.

За матеріалами справи, 30 вересня 2020 року під час зустрічі підприємець передав юристу 6000 гривень.

У жовтні сума вимог зросла до 20 тис гривень у місяць. Підприємець передав частину – 15 тисяч.

5 січня 2021 юрист отримав 10 тисяч і був затриманий. Слідчі мають дані, що чоловік ділився зі своїми спільниками, в тому числі невстановленими. Того ж дня вдома у спеціаліста Голосіївської РДА знайшли купюри, які раніше передавав підприємець.

Пресслужба прокуратури повідомляла, що задокументувано три епізоди одержання неправомірної вигоди на суму 56 тис. гривень і хабарництво начебто було систематичним.

Спеціаліста РДА відправили під цілодобовий домашній арешт. Юристу суд призначив тільки нічний домашній арешт, враховуючи, що він єдиний годувальник у сім’ї, бо дружина в декретній відпустці і на утриманні є малолітня дитина.

Підозрюваний офіційно працює юристом в ТОВ «Юридична фірма «СДМ Партнери».

error0
fb-share-icon0
Tweet 20
fb-share-icon20

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *