В Харкові чоловік викрав з суду монітор і здав у ломбард

Харківський апеляційний суд не задовольнив скаргу адвоката і залишив чоловіка під вартою з альтернативою застави.

Про це повідомляє «Судовий репортер» із посиланням на ухвалу від 2 вересня.

6 серпня приблизно о 2 годині ночі чоловік пошкодив вікно другого поверху і проник до приміщення Господарського суду Харківської області. Він зайшов до кабінету судді та викрав монітор «24 Dell P2419H» та комп’ютер «Expert PC Balance». Вартість техніки оцінюють у близько 20 тис. грн.

16 серпня зловмисник здав монітор у ломбард і отримав 2500 тис. грн. 20 серпня йому повідомили про підозру.

Підозрюваний раніше судимий, востаннє у 2017 році за крадіжку до 4 років позбавлення волі. У грудні 2018 він був умовно-достроково звільнений.

Договір закладу монітора уклали до 23 серпня і після цієї дати ломбард мав право його продати. З метою збереження речового доказу суд дозволив слідчому вилучити монітор з ломбарду.

Суд взяв чоловіка під варту з альтернативою застави у 76 840 грн. Адвокат подавав скаргу і просив призначити більш м’який запобіжний захід, а саме нічний домашній арешт. Але суд відмовив і вказав на те, що новий злочин скоєно в період непогашеної судимості за попереднім вироком, підозрюваний офіційно не працевлаштований, немає інформації про законні джерела його доходу. Крім того, для нього вже визначено можливість звільнення під заставу.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *