Верховний суд не розглядатиме позов про скасування указу Порошенка про звільнення Семочка

Верховний Суд залишив без розгляду позов щодо звільнення Сергія Семочка з посади першого заступника Голови Служби зовнішньої розвідки України.

Про це у Фейсбук повідомила пресслужба суду.

«24 червня 2020 року Верховний Суд залишив без розгляду позов Сергія Семочка до Президента України, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача – Служба зовнішньої розвідки України», – йдеться у повідомленні.

Семочко просив визнати протиправним та скасувати Указ Президента України від 12 квітня 2019 року № 143/2019 про його звільнення з посади першого заступника Голови Служби зовнішньої розвідки України, а також поновити його на цій посаді.

Причини такого рішення наразі невідомі.

Повний текст ухвали буде виготовлено протягом п’яти днів і оприлюднено у судовому реєстрі.

Позов подано понад рік тому, але рішення з’явилося тільки тепер.

Нагадаємо, що 10 червня 2020 Державне бюро розслідувань повідомило про підозру експрезиденту Порошенку саме за незаконне призначення Семочка на посаду, начебто в обхід процедури.

За півроку до звільнення Семочка журналісти опублікували розслідування, що його сім’я володіє трьома будинками вартістю $8 млн, а родичі мають російські паспорти і регулярно відвідують анексований Крим.

Згодом контррозвідка підтвердила, що дружина та дочка Семочка мають російське громадянство.

Семочка всі звинувачення заперечував.

За тиждень до звільнення, а саме 6 квітня 2019 року, журналісти помітили Сергія Семочка біля Адміністрації Президента України.

Як вбачається із раніше опублікованих рішень у справі, Семочко стверджував, що на момент його звільнення з 8 по 22 квітня 2019 року перебував на лікарняному, що підтверджується відповідною медичною довідкою. 23 квітня 2019 року він прибув за місцем роботи в Службу зовнішньої розвідки і начебто тільки там дізнався про своє звільнення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *