У Києві суд затвердив угоду зі співучасником теракту проти військового

112

Дніпровський районний суд міста Києва затвердив угоду про визнання винуватості у справі про державну зраду і замах на вчинення терористичного акту.

Про це повідомляє «Судовий репортер» із посиланням на вирок від 22 червня.

За матеріалами справи, в листопаді 2024-го чоловік переписувався у месенджері Signal із представником РФ і погодився за грошову винагороду влаштувати вибух у Київській області.

Дотримуючись інструкцій обвинувачений купив у магазинах необхідні ігрідієнти і в своїй квартирі виготовив саморобний вибуховий пристрій, який залишив у дворі будинку. Зі схованки його забрала жінка і перевезла за іншою адресою та залишила біля автомобіля, яким користувався військовослужбовець Збройних Сил України. Однак не дочекавшись військовослужбовця, невстановлена особа привела в дію вибуховий пристрій  не в той час, коли планувалось і з метою недопущення розкриття злочинної діяльності, тому що протиправні дії були викриті правоохоронцями, у результаті чого стався вибух.

Через півтора роки після затримання чоловік уклав із прокурором угоду про визнання винуватості. Враховуєтсья його щире каяття, активне сприяння розкриттю злочину, притягнення до кримінальної відповідальності вперше, молодий вік і те, що він перерахував на потреби Національної гвардії України 350 тис гривень. Також вважається, що його діями будь-яких збитків заподіяно не було.

Суд призначив узгоджене покарання — 5 років і 1 місяць позбавлення волі без конфіскації майна.

error18
fb-share-icon0
Tweet 20
fb-share-icon20

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує файли cookies з метою аналізу трафіку та надання реклами і послуг на основі профілю ваших інтересів. Якщо ви хочете дізнатися більше або заборонити використання усіх чи деяких cookies, ознайомтесь з нашою Сookie Policy. Якщо ви натиснете «погоджуюсь» чи продовжите навігування сайтом, ви погоджуєтесь з політикою cookies. Погоджуюсь