Чоловіка, який оголявся перед дітьми на Оболоні, покарали обмеженням волі на 1,5 роки

Оболонський суд Києва за хуліганство призначив порушнику 1,5 роки обмеження волі.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на вирок від 11 листопада.

16 травня 2019 року приблизно о 12 годині біля будинку № 47 по проспекту Героїв Сталінграда, що у місті Києві, чоловік зняв нижню білизну і показував двом малолітнім дівчаткам свій статевий орган. Далі громадянин зігнув ноги у колінах і демонстративно підстрибував декілька разів, виражаючи явну неповагу до суспільства та громадян, ігноруючи правила і норми поведінки.

31 травня 2019 о 15 годині біля спортивного майданчику в Києві, вулиця Озерна, 2-А чоловік зняв футболку та шорти з нижньою білизною, повністю оголившись. Далі  почав демонструвати неповнолітній дівчинці свій статевий орган, а потім присів і почав підстрибувати.

У суді обвинувачений все визнав і і підтвердив, посилався на те, що був п’яний, йому було весело і він так веселився. Про вчинене шкодує, під час досудового слідства йому відкрили відеоматеріали, на яких зафіксовані його хуліганські дії. Чоловік сказав, що перегляд цих відеоматеріалів для нього був неприємним. Стверджує, що після інцидентів він добровільно лікувався від алкоголізму, нині взагалі не вживає спиртні напої, обіцяв в подальшому вести себе добре, просив суворо не карати.

07.12.2011 чоловік був судимий розпусні дії щодо малолітньої особи, на 5 років позбавлення волі з іспитовим строком на 3 роки. На підставі ухвали Оболонського районного суду Києва від 26.12.2014 року його звільнено від відбування покарання у зв’язку з закінченням іспитового строку, відтак він вважається не судимий. Однак суд звертає увагу на те, що обвинувачений після попередньої судимості не зробив для себе належних висновків і знову вчинив протиправні дії щодо двох малолітніх дівчаток та однієї неповнолітньої дівчини. Обвинувачений на обліках у лікарів нарколога та психіатра не перебуває, не одружений, офіційно працевлаштований.

Відповідно до висновку судово-психіатричного експерта, на період кримінального правопорушення чоловік виявляв ознаки психічних та поведінкових розладів внаслідок вживання алкоголю, синдром залежності, але за своїм психічним станом міг усвідомлювати свої дії та керувати ними.

Орган пробації оцінив ризик вчинення повторного вчинення злочину та ризик небезпеки для суспільства як середній. Орган пробації вважає, що обвинувачений в подальшому може вчиняти злочини, пов’язані з насильницькими діями, але його виправлення без позбавлення або обмеження волі на певний строк також можливе.

У підсумку суд призначив покарання – 1 рік і 6 місяців обмеження волі. Йдеться про утримання особи у виправному центрі – без ізоляції від суспільства, в умовах нагляду з обов’язковим залученням засудженого до праці.

error0
fb-share-icon0
Tweet 20
fb-share-icon20

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *