Дарницьку суддю компрометують через зв’язок із адвокатом

Суддя Дарницького суду Оксана Сирбул взяла самовідвід у справі і стверджує про втручання в її діяльність.

Про це свідчить заява судді на сайті ВРП і ухвала про самовідвід.

У провадженні Дарницького районного суду Києва перебуває цивільна справа про визначення місця проживання малолітніх дітей, негайне відібрання дітей, розірвання шлюбу та стягнення аліментів та зустрічним позовом.

У підготовчому судовому засіданні 2 жовтня 2020 року відповідач звернувся з заявою про відвід судді. Йому стало відомо, що адвокат позивача є дружиною судді Дарницького районного суду Віталія Даниленка. За версією відповідача, адвокат вирішила з суддею Сирбул у позапроцесуальний спосіб судову справу про негайне відібрання дитини. Суддею Сирбул начебто було оголошене судове рішення, яке їй підготувала та принесла на флешці адвокат Даниленко.

Також, відповідачу стало відомо, що адвоката порекомендувала помічник судді Сирбул. Цим же помічником надано номер мобільного телефону адвоката Даниленко.

При особистій зустрічі, адвокат Даниленко повідомила, що знайома з суддею Сирбул і начебто може вирішити з нею судовий спір на користь позивача за 5 тисяч доларів

Суддя відвід не задовольнила, але взяла самовідвід, а також заявила про втручання у Вищу раду правосуддя. На її думку, відповідач штучно створив підставу для відводу. Суддя просить вжити заходів, щоб відповідач не втручався в її діяльність.

error0
fb-share-icon0
Tweet 20
fb-share-icon20

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *