До суду передали справу посередника на хабарі для члена Кваліфкомісії адвокатів

Голосіївський суд отримав обвинувальний акт у справі посередника, який підбурив кандидата в адвокати до підкупу члена Кваліфікаційно-дисциплінарній комісії адвокатури Київської області.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на ухвалу суду.

У червні 2018 року чоловік вирішив зайнятись адвокатською діяльністю та пройти кваліфікаційні іспити для отримання свідоцтва. До нього звернулась особа та повідомила, що знає про порядок отримання свідоцтва і може посприяти в цьому. Зокрема, для отримання юридичного стажу не менше 2-х років, за неправомірну вигоду у 400 доларів йому запропонували фіктивне працевлаштування до ВБО БФ «Спортивна Нація». До трудової книжки внесли дані, що кандидат нібито безоплатно працював у благодійному фонді на посаді завідувача сектору договірної роботи юридичного відділу з лютого 2015 року по червень 2017 року.

10 серпня 2018 в приміщенні кафе «Старий Львів», що в м. Київ, вул. Кирилівська, 12, потерпілого познайомили з особою, яка повідомила, що треба передати 2000 доларів невстановленому члену КДКА Київської області. У разі відмови передачі коштів отримати свідоцтво нібито буде неможливо.

Іспит планувався 25 і 30 жовтня 2018 року. 12 жовтня посередника затримали і вилучили 2 тис. доларів, які передавалися під контролем правоохоронних органів. Йому інкримінували  організацію одержання невстановленим слідством членом КДКА Київської області неправомірної вигоди. Підозрюваний працював юрисконсультом у ПАТ «Дельтабанк».

Обвинувальний акт надійшов до Голосіївського суду Києва і у квітні суддя призначив підготовче засідання. Дата наступного засідання – 11 липня.

На підставі постанови прокурора військової прокуратури Київського гарнізону від 20.03.2019 матеріали щодо призначення комплексної судової технічної експертизи документів та почеркознавчої експертизи трудової книжки виділено в окреме провадження.

15 квітня суд дав слідчому доступ до реєстраційної справи та інших документів ВБО БФ «Спортивна Нація», які перебувають у володінні Головного управління ДФС у м. Києві і Дарницької райдержадміністрації.  Відомо, що в квартирі, де зареєстрований благодійний фонд, слідчі раніше вилучили мічені $100 доларів, які передавалися за виготовлення трудової книжки.

error0
fb-share-icon0
Tweet 20
fb-share-icon20

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *